טפסים דיגיטליים

חברות וארגונים רבים כבר מבינים שעל מנת לייעל תהליכים ולהנגיש ללקוחות, ספקים ולעובדים את הפרוצדורה של כל נושא הטופסולוגיה בארגון, עליהם להיעזר בשירות טפסים דיגיטליים מקוונים. טפסים דיגיטליים מייעלים את השרות ללקוחות החברה כמו כן לעובדי וספקי החברה. השירות מקצר תורים בשירות הלקוחות, חוסך זמן יקר, עושה סדר ושומר על איכות הסביבה.

בעזרת טפסים דיגיטליים חכמים יכולים הלקוחות למלא, לחתום ולשלוח כל סוג של מסמך. כגון: הסכמים, רישומים, הזמנות, חוזים, טפסים פנים ארגוניים ועוד… למעשה ניתן לייצר כל סוג של טופס כמעט ללא מגבלות. כבר היום חברות רבות מנהלות מערך טפסים מקצרי תהליכים ברשת. כל טופס יכול לכלול חתימה דיגיטלית קבילה משפטית. החתימה מתבצעת על ידי האצבע או העכבר.

בטופסולוגי פיתחנו מערכת מתקדמת לניהול כל מערך הטפסים של הארגון או החברה, כולל בניית הטפסים והתאמות ספציפיות לכל לקוח, למעשה המערכת ורסטילית באופן שנותן לנו יכולת לייצר אין סוף אפשרויות לכל טופס, כולל הטמעת חתימה דיגיטלית ומשלוח הטופס אל היעד תוך קיצור תהליכים שיחסכו לחברה זמן עבודה יקר וכוח אדם.

הפתרון שלנו נותן לך ממשק ניהול אישי המאפשר לך לשלוט בכל רגע במערכת הטפסים שלך ולהפיק דו”חות שיתנו לך מידע רב. הפתרון משפר את זמני התגובה, חוסך בניירת ותהליכים ידניים, חוסך במקום פיזי ועושה סדר בטפסי החברה.

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות:

contact1